» »

Ali so mediji še sploh kredibilni?

Ali so mediji še sploh kredibilni?

Temo vidijo: vsi
1 2
3
4

6bt9hmDwY ::

Trg ničesar ne meni, trg je odraz sentimentov vlagateljev... Podatke in analize plačuješ nekomu, ki ima dostop do njih (ali jih opravi zate) in ti jih posreduje. Če pa misliš, da je kaj 100% zanesljivega, bi vsi bili bogati, tudi ti.

kow je izjavil:

Ti predlagas status quo (tako pac je), jaz pa menim, da je cas za korenite spremembe in je potrebno izboljsati informativni program medijev ali pa vsaj rtvslo (kot javni servis).

Jaz ne predlagam statusa qua, nisem nek pomemben decision maker, sem sprijaznjen z njim :-) Vso srečo z izboljšavo rtvslo...

Zgodovina sprememb…

kow ::

Tudi jaz nisem decision maker, bom pa podprl vsakega, ki bo nakazal zeljo po spremembi v tej smeri.

6bt9hmDwY ::

kow je izjavil:

Tudi jaz nisem decision maker, bom pa podprl vsakega, ki bo nakazal zeljo po spremembi v tej smeri.

Še toliko več sreče potem. Na koga pa čakaš in zakaj ne prevzameš vajeti v svoje roke?

Vetrpiha ::

Njegovi viri mu ne znajo povedati?
Sedaj, če se analatiki in drugi strokovnjaki iz politike in ekonomije motijo (kar spada pod trg (znanja)), bodo pa njegovi anonimni viri vedeli.
Če recimu ne zaupate STA, ki pri nas objavlja še dokaj kredibilno in ne znate sami raziskovati, prihajati do znanja ter ločevati dreka od zlata, potem ste obsojeni na status quo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vetrpiha ()

6bt9hmDwY ::

Vetrpiha je izjavil:

Njegovi viri mu ne znajo povedati?
Sedaj, če se analatiki in drugi strokovnjaki iz politike in ekonomije motijo (kar spada pod trg (znanja)), bodo pa njegovi anonimni viri vedeli.

Očitno meniš, da vsi analitiki in strokovnjaki menijo enako in da so njihove napovedi 100% točne. V redu, mi, bolj preprosti, mislimo, da ni tako.

Vetrpiha ::

Nikjer nisem tega trdil. On pravi, da se cena nafte v resnici ni dvignila zaradi večjegea obtoka denarja. Saj številka je večja, ampak v resnici ni kao
Če je nafta bila lani taki čas bila 43USD, danes je pa 83USD in se cena biatveno ni dvognila, potem se je žemljica, ki je lani v Mercatorju stala 19centov, danes pa kar 24 centov po njegovem peipovedovanju celo pocenila in to ornk.

6bt9hmDwY je izjavil:

Vetrpiha je izjavil:

Njegovi viri mu ne znajo povedati?
Sedaj, če se analatiki in drugi strokovnjaki iz politike in ekonomije motijo (kar spada pod trg (znanja)), bodo pa njegovi anonimni viri vedeli.

Očitno meniš, da vsi analitiki in strokovnjaki menijo enako in da so njihove napovedi 100% točne. V redu, mi, bolj preprosti, mislimo, da ni tako.

Ne, ampak je pa podana vsaj bolj smiselna povezava in to več njih ter natančneje razloženih.
Kow pa je prišel in samo rekel nafta je dražja, ker je več denarja v obtoku in v resnici ni dražja.
Ter nato dodal, da je za ta vir plačal, a ga ne bo razkril. In nato je odletel na Harry Potterjevi metli iz te teme.
Vmes je bilo še nekaj komentarjev, da je treba povezave grafično prikazati. Ampak joj, so bile grafični prikazi linka i še pred tem komentarjem in celo obrazloženi, ampak ne. Confirmation bias ne deluje, če imaš predstavljene samo podatke, ki se ne skladajo s tvojim prepričanjem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vetrpiha ()

kow ::

Nic od tega nisem rekel. Si samo funkcionalno nepismen. Se zadnjic ti bom povedal kaj sem rekel: "zmanjsanje ameriskih subvencij ne razlozi povisanja iz 60$ na 80$".
Izvolio.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Vetrpiha ::

Zaradi kovida so centralne banke povecale denar v obtoku za vec deset odstotkov. Danasnjih 80$ je realno ista cena kot takratnih 60$.

Max kar lahko realno trdiš je, da je šla cena iz 1,2EUR na 1,3EUR.

Ampak lani je žemljica bila 19 centov, danes je pa 24 centov. Realno po tvoje je torej žemljica cenejša kot lani.
Ker lani taki dan je nafta bila 43 danes je pa 83

6bt9hmDwY ::

Vetrpiha je izjavil:


Ni toliko važno, kaj kakšen anonimus reče na forumu ampak kaj dejansko narediš s svojim premoženjem, katerimkoli že.

Vetrpiha je izjavil:

Realno po tvoje je torej žemljica cenejša kot lani.

Realno glede na to, koliko si jih TI lahko privoščiš z vso svojo aktivo, žemljic ali nafte ali premoga, karkoli ti je že pomembno.

Zgodovina sprememb…

Vetrpiha ::

Pogovarjamo se o kredibilnosti medijev, pobje.
In ne zvenite kaj dosti kredibilni, da bi lahko odločali, kdo je kredibilen in kdo ne.

FireSnake je iskal v svojem stilu confirmation bias. Ni ga dobil in je odšel. Išče ga tudi kow, pa njegovim anonimnim plačljivim virom ne verjamemo. Sploh kadar klati take kot zgoraj

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vetrpiha ()

6bt9hmDwY ::

Vetrpiha je izjavil:

Pogovarjamo se o kredibilnosti medijev, pobje.

Tisti mediji so kredibilni, na katere se lahko najbolj zanešeš pri svojih odločitvah.

Vetrpiha ::

Pa jih naštejmo enih par..

6bt9hmDwY ::

Vetrpiha je izjavil:

Pa jih naštejmo enih par..

Ja, saj sam veš, katere medije upoštevaš pri svojih odločitvah, ali ne?

Vetrpiha ::

Ampak jaz nisem primeren za teorije zarote, ker križno preverjam podatke, ki jih prejemam in zahtevam ustrezne obrazlage.
Kow recimo je tapravi za take zadeve.

Vetrpiha ::

Verge, Bloomberg, Forbes so dokaj ok, ko izločiš ameriško propagando, povezanost z tobačnimi lobiji in drugimi lobiji, prodajanje drekdelnic, marketinško manipuliranje.
Yahoo Stocks / News je ok, da vidiš, kaj tisti bogatuni manipulatorji želijo, da verjameš.
ARSO je dovolj dober za vreme, če upoštevaš trenutne tehnološke omejitve in možnost napak.
24ur je dost ok, ko udrihajo po Janši.
Podčrto se spravi tja, kamor navaden novinar ne gre.
SiOL je bolj silol, ampak neke zadeve so ok, če jih križno preveriš.
SloTech je dost dober, ko imaš dovolj predhodnega znanja in veš, koga moraš poslušati, ker je strokovnjak.
Novičarske strani o mobilnih napravah so kolk tolk ok, ko razumeš, da ni vse zlato, kar se sveti.
Znanost lahko najdeš na PubMed ob predpostavki, da napisano razumeš in znaš preveriti še zaključke drugih.

6bt9hmDwY ::

Jaz te dnevnopolitične tematike niti ne spremljam, žal.

Ti moraš pa bit nek zelo zahteven hud možakar tudi v resnici, ne samo na forumu, ali?

S čim se ukvarjaš?

Zgodovina sprememb…

Vetrpiha ::

Z znanjem.

6bt9hmDwY ::

Ja super, takšne rabimo, pa ne samo mi. Znanjem česa, bolj konkretno?

Vetrpiha ::

Vsega

6bt9hmDwY ::

Lepo, mi navadno ne moremo specializirati več kot ene stvari, pa še tisto različno od posameznika do posameznika.

Vetrpiha ::

Saj je dovolj, da ne verjameš vsemu na prvo žogo in pričneš bolj ali manj vse trditve preverjati. Z leti dobiš občutek, kaj je lahko res, kaj potrebuje dodatno preverjanje in kaj je oslarija.
Finance so recimo ena taka stvar, v katero me je porinilo življenje. Dogajanja spremljam kot hobi. Tako kot na več desetih drugih področjih.
Karkoli se dogaja okrog tebe, bo to zahtevalo določeno znanje od tebe. Tvoja dolžnost je, da se seznaniš s tem znanjem.
Če ne, boš plačal posledice. Bodisi finančno, bodisi časovno, bodisi z oslarijami.
Ne maram se motiti, zato je zanimanje po novem znanju že v moji krvi.

Pa tudi prav pride, ko ti kdo oslarije govori ali pa moraš na volišču obkrožiti ime.

6bt9hmDwY ::

Ja, super, res. Še je upanje za Slovenijo, k sreči. Si že aktiven v kakšnem think-tanku, tak talent bi bilo škoda spregledati?

Saj v resnici nisi tako konflikten in prezirljiv, kot si izpadel pred kakšno uro, ali?

mtosev ::

Nobelovo nagrado za mir sta dobila novinar iz Rusije in novinarka iz Filipinov. Kvalitetnega materiala je koliko hočeš seveda, če si ga sposoben najti in ločiti od raznih fake newsov.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

FireSnack ::

FireSnake je izjavil:

Za cene naftnih derivatov si odprite svojo temo.
Hvala!

Jaz vidim liter bencina na 3€. Še sreča da mam Teslo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

FireSnake ::

6bt9hmDwY je izjavil:

Vetrpiha je izjavil:

Pogovarjamo se o kredibilnosti medijev, pobje.

Tisti mediji so kredibilni, na katere se lahko najbolj zanešeš pri svojih odločitvah.


Kateri bi to bili?
Par primerov...
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

FireSnack ::

Ne ga zdaj ti buzerirat pajac. Saj veš da je edini kredibilen medij pri nas nova24tv. Ostali vsi lažejo proti vladi.
https://nova24tv.si/

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

spegli ::

Zunaj vse gori in 85% ljudi je jeznih, sam admin kle pa vse pobriše, ce je proti janezu.

Pezde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

mirator ::

Mediji absolutno kredibilni, niso bili nikoli in tudi ne bodo. Mediji v večini primerov reproducirajo resnico, ki jo zahteva njihov lastnik. Seveda so tudi izjeme. Tako si mora posameznik izluščiti pravo resnico iz povzetka posameznih medijev, torej je treba brati všečne in nevšečne medije. Če nisi zaslepljen s kakšno politično opcijo, potem lahko približno ugotoviš resnico.

6bt9hmDwY ::

FireSnake je izjavil:

Kateri bi to bili? Par primerov...

Pojma nimam, pač tisti mediji, ki ti koristijo v življenju, službi, biznisu... Če se ničesar ne najde, tudi prav.

FireSnake ::

Ok, to je druga zgodba.
Jaz tudi anandtech.com zaupam.
Ampak, to je tehnična zadeva.

Sicer dobra iztočnica, samo jaz nisem ravno na to ciljal.
Imaš pa prav, seveda.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Jerry000 ::

TheBlueOne je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Mediji kredibilni? Ne, ničveč. Jaz jih ne jemljem več resno, niti ne berem. Če pa kdo ve za kakšen kredibilen medij pa naj pove plis.


Kaj pa te zanima?

dogajanja v slovniji, korona, predvsem to kar se pri nas laže

Vetrpiha ::

Za korono imaš pubmed.

FireSnack ::

FireSnake je izjavil:

Ok, to je druga zgodba.
Jaz tudi anandtech.com zaupam.
Ampak, to je tehnična zadeva.

Sicer dobra iztočnica, samo jaz nisem ravno na to ciljal.
Imaš pa prav, seveda.

Anandtech laže ker je sponzoriran od bivšega Intel CTOja in zato ima AMD vedno malo nižji score! Premisli predno zaupaš takim pajacom.

FireSnake ::

Vir za tole laž ti, seveda, ne bo težko poiskati, kajne?

Wiki pravi, da lažeš:
https://en.m.wikipedia.org/wiki/AnandTe...

Čakamo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Mr.B ::

kow je izjavil:

Tebi, ki si funkcionalno nepismen gotovo ne mislim razlagati. Poleg tega ne verjamem v tvojo intelektualno iskrenost. Zakljucujem.

Verjento si nekje bral inflacija in te korelacije, pa se ti sedaj ne izide s tem prinatnjem in vrednost sodčka. ČE bi kaj takega omenil, potem bi razumel... Potem gremo tako smetiti še temo o nepremičninah itd... Kjer ljudje kupujejo zaradi takih informacij ki jih ti plasiraš stanovanja, pa ne razumejo da investirajo.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

kow ::

Zopet bi rad mesal razlicne zadeve in vnasal zmedo v debato. Empiricno dejstvo je, da so se Slovencem znatno povecali dohodki. Ce je sel sodcek nafte iz 60$ na 80$, se ne pomeni, da si sedaj lahko privoscijo manj naftnih sodckov v enakem razmerju. Imam obcutek, da si tudi ti intelektualno neiskren.

Mr.B ::

kow je izjavil:

Zopet bi rad mesal razlicne zadeve in vnasal zmedo v debato. Empiricno dejstvo je, da so se Slovencem znatno povecali dohodki. Ce je sel sodcek nafte iz 60$ na 80$, se ne pomeni, da si sedaj lahko privoscijo manj naftnih sodckov v enakem razmerju. Imam obcutek, da si tudi ti intelektualno neiskren.

Me pa res zanima, vir.. Empiricno dejstvo je, da so se Slovencem znatno povecali dohodki.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

kow ::

https://www.stat.si/statweb

Klikni na Bruto plača.

Potem imas tudi take novice:
https://www.rtvslo.si/slovenija/na-racu...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Mr.B ::

kow je izjavil:

https://www.stat.si/statweb

Klikni na Bruto plača.

Potem imas tudi take novice:
https://www.rtvslo.si/slovenija/na-racu...

Leto Msec Brutoz/Neto
2019M11 1.897,90 / 1.234,75
2020M01 1.806,50 / 1.172,56
2021M07 1.975,27 / 1.269,26

ČE ti rata spraviti to Nafta je šla iz 60$ na 80$ na sodček... a je to sorazmerno z rastjo dohodkov ?
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

kow ::

Ne. A je zmanjsanje ameriskih subvencij za naftarje sorazmerno z rastjo cene sodcka. Tudi ne.
Pozabljas, da mi je Veterpiha ves cas podtikal izjave. Osnovna poanta je bila, da ne bo nobene energetske revscine in nobenih ogromnih podrazitev bencina (za koncne uporabnike).
Poudaril sem tudi, da naftni trg ni problematicen, ampak da gre za problem premoga in plina (pri proizvodnji elektrike).
Da mainstream mediji niso kredibilni, ker zavajajo javnost (da imajo vecje gledanost/branost).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Mr.B ::

kow je izjavil:

Ne. A je zmanjsanje ameriskih subvencij za naftarje sorazmerno z rastjo cene sodcka. Tudi ne.
Pozabljas, da mi je Veterpiha ves cas podtikal izjave. Osnovna poanta je bila, da ne bo nobene energetske revscine in nobenih ogromnih podrazitev bencina (za koncne uporabnike).
Poudaril sem tudi, da naftni trg ni problematicen, ampak da gre za problem premoga in plina (pri proizvodnji elektrike).
Da mainstream mediji niso kredibilni, ker zavajajo javnost (da imajo vecje gledanost/branost).

Drži se podanih trditev. Tvoje izjave so čisti primer clikc bait medijev in preumerjanja ....
Številek so jasne, cena nafte vkljućujoč z inflacijo je tudi jasna...
Ostalo pa je ..... Cena Premoga je šel gor ne zatradi šoštanjkega zapiranja premoga, ampak zaradi potrebe po KVALITETNEM premogu, zato že desetletja Ljubljanska elektrarna ne kuri SLOVENSKEGA premoga, če ga sploh kdaj je...
Plin je šel gor iz istega razloga kot kupovanje kvalitetnega premoga...
Kitajska je v prejšnem četrtleju s svojo 18% rekorno rast, da je zadovolila zahhodne potrošnike, pokurila večino rezerv, koliko imajo tzisočletne vode, ki so v prejšnem četrtletju prizadele kitajsko, vpiv je ? Pustimo da 18% rast ni možno transportno izenačiti, zato bodo cene ne samo energentov, tudi ostalih zadev šle gor.
Tako da nehaj limat in vleči click bait članek, in delat zakljućke, ki padejo z banalnim preverjanjem številk. Ampak ja staitiko je potrebno znati brati, drugače je idalno sredstvo za manipuliranje.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Reycis ::

Mediji in kredibilni v istem stavku, heh. Sem opazil, da dosti anti-vaxerjev za korona krizo pravi, da je v osnovi politična in ne zdravstvena. NAPAKA. Korona krizo v celoti vodijo mediji. Mediji so tudi tisti, ki vodijo politiko - ne samo glede korone. To počnejo s selektivnim poročanjem , moralnim ocenjevanjem dogodkov in ponavljanjem laži, ki jih je nemogoče/težko ovreči. Dosti ljudi jim brez pomisleka verjame.
Diversity is our greatest strength

FireSnake ::

@Reycis: se popolnoma strinjam!
In mediji (ko je že govora o njih) bi morali nositi del odgovornosti za depresijo, ki vlada v državi.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Mr.B ::

FireSnake je izjavil:

@Reycis: se popolnoma strinjam!
In mediji (ko je že govora o njih) bi morali nositi del odgovornosti za depresijo, ki vlada v državi.

Novinar je tudi navadni jože, ki napiše/prepiše/povzame kar je prebral/poslušal kje drugje. Sedaj pa žogica, je FB in YT enako odgovoren.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

mtosev ::

FireSnake je izjavil:

@Reycis: se popolnoma strinjam!
In mediji (ko je že govora o njih) bi morali nositi del odgovornosti za depresijo, ki vlada v državi.

Ne. Če si ti depresiven si sam kriv za tole. Ne gledati poročila, novice na netu in še kaj. Jaz brez problemov gledam poročila in zaradi tega nisem nič depresiven. Sicer mi je jasno, da situacija po večini sveta ni okay, samo mediji, ki objektivno poročajo o tem pač niso odgovorni za te stvari. Samo poročajo o dogajanju kar je tudi njihovo delo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Jerry000 ::

mtosev je izjavil:

FireSnake je izjavil:

@Reycis: se popolnoma strinjam!
In mediji (ko je že govora o njih) bi morali nositi del odgovornosti za depresijo, ki vlada v državi.

Ne. Če si ti depresiven si sam kriv za tole. Ne gledati poročila, novice na netu in še kaj. Jaz brez problemov gledam poročila in zaradi tega nisem nič depresiven. Sicer mi je jasno, da situacija po večini sveta ni okay, samo mediji, ki objektivno poročajo o tem pač niso odgovorni za te stvari. Samo poročajo o dogajanju kar je tudi njihovo delo.

No ja, način poročanja je napačen - laži. In je takoj vse prikazano kot slabo, sploh ne znajo pokazat kakšne dobre stvari. Tudi če so kakšne dobre stvari jih prikažejo v drugi luči

FireSnake ::

mtosev je izjavil:

FireSnake je izjavil:

@Reycis: se popolnoma strinjam!
In mediji (ko je že govora o njih) bi morali nositi del odgovornosti za depresijo, ki vlada v državi.

Ne. Če si ti depresiven si sam kriv za tole.


Od kje tebi, da sem jaz depresiven?
Dečko, ti imaš resne probleme z razumevanjem prebranega.

@Jerry000: točno tako!
Pa iz vsake malenkosti delajo senzacijo.
Primer siola: če je v naslovu na koncu vprašaj skoraj po definiciji gre za neumnost (vsaj tako je bilo včasih).
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

mtosev ::

Jerry000 je izjavil:

mtosev je izjavil:

FireSnake je izjavil:

@Reycis: se popolnoma strinjam!
In mediji (ko je že govora o njih) bi morali nositi del odgovornosti za depresijo, ki vlada v državi.

Ne. Če si ti depresiven si sam kriv za tole. Ne gledati poročila, novice na netu in še kaj. Jaz brez problemov gledam poročila in zaradi tega nisem nič depresiven. Sicer mi je jasno, da situacija po večini sveta ni okay, samo mediji, ki objektivno poročajo o tem pač niso odgovorni za te stvari. Samo poročajo o dogajanju kar je tudi njihovo delo.

No ja, način poročanja je napačen - laži. In je takoj vse prikazano kot slabo, sploh ne znajo pokazat kakšne dobre stvari. Tudi če so kakšne dobre stvari jih prikažejo v drugi luči

Jaz sem na RTV SLO zadovoljen s poročanjem. Drugo razen 24ur in še n1 pa niti ne gledam.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

kuall ::

vsi mediji so sranje. jaz nobenega ne gledam. začnem poslušat tisto novinarsko nabijanje ratam kar živčen, pa naj bo novinar levi ali desni. to je zastarelo. ne rabimo jih več v resnici. so samo še propagandno trobilo, prej ko boste to zakapirali bolje bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

kuall ::

saj večina ljudi ve, da so mediji propaganda ampak jim to paše, ker je večina ljudi političnih aktivistov, ki so vpleteni v politično vojno. in potem bodo govorili, kako so zanič samo mediji, ki se ne strinjajo z njihovim političnim prepričanjem.
redki so taki kot jaz, objektivni, ki rečejo, da so vsi mediji politična propaganda.
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

X (Twitter) testira plačljivo verzijo

Oddelek: Novice / Ostale najave
403615 (2192) filip007

Sankcije proti Rusiji in učinki za Evropo (energenti) (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
59849871 (38004) starfotr
»

Cenzura v zahodnih medijih (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17718052 (13155) Shegevara
»

Iz odpadkov, ki jih sežigamo, bi v Sloveniji lahko prvi začeli pridobivati dizel (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
20324548 (19292) fikus_
»

Lažne vesti oblikujejo javno mnenje in vplivajo na volitve (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
17950363 (37538) gus5

Več podobnih tem