» »

Palični mešalnik

Palični mešalnik

1
2
»

fujtajksel ::

c3p0 je izjavil:

Mene bolj skrbi "zobnik" na katerega nasadiš palični del, ki je povsod plastičen. Na Boschu se mi je po par letih zlizal in je vrtelo v prazno. Sicer lahko začasno saniraš s sekundnim ali papirčkom. Planned obsolescence, očitni. Ampak imamo večje probleme, slamice.


Tole je ena redka stvar za katero se pri teh paličnjakih dobi nadomestni del.
https://rezervni.etis.si/sl/KUHINJSKI-M...

Magic1 ::

delavec44 je izjavil:

Pa se vam ne zdi, da otrokom delate medvedjo uslugo s tem miksanjem in blendanjem?

Mogoče pa imam le jaz srečo, ker oba jesta vse kar je na mizi. Po moje se pri nas miksa le domača bučna juha.

Medvedjo uslugo, da jejo, tudi česar načeloma ne jejo? Da se poje še semena in olupek, ki imajo še več hranljivih snovi? Moji kar jejo zelenjavo, vendar ne vsega. Večina ostalih, ki jih poznam, so zelo na minimumu s konzumiranjem zelenjave. Pa meni je gladka krem juha boljša od čorbe.
Magic

c3p0 ::

fujtajksel je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Mene bolj skrbi "zobnik" na katerega nasadiš palični del, ki je povsod plastičen. Na Boschu se mi je po par letih zlizal in je vrtelo v prazno. Sicer lahko začasno saniraš s sekundnim ali papirčkom. Planned obsolescence, očitni. Ampak imamo večje probleme, slamice.


Tole je ena redka stvar za katero se pri teh paličnjakih dobi nadomestni del.
https://rezervni.etis.si/sl/KUHINJSKI-M...


Super, se ga da menjat kar tako, ali moraš odpirat ohišje, ki je ponavadi lepljeno?

fujtajksel ::

c3p0 je izjavil:

fujtajksel je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Mene bolj skrbi "zobnik" na katerega nasadiš palični del, ki je povsod plastičen. Na Boschu se mi je po par letih zlizal in je vrtelo v prazno. Sicer lahko začasno saniraš s sekundnim ali papirčkom. Planned obsolescence, očitni. Ampak imamo večje probleme, slamice.


Tole je ena redka stvar za katero se pri teh paličnjakih dobi nadomestni del.
https://rezervni.etis.si/sl/KUHINJSKI-M...


Super, se ga da menjat kar tako, ali moraš odpirat ohišje, ki je ponavadi lepljeno?


Mislim da gre brez odpiranje, ki je pain tam nekje, sicer ni lepljeno ampak očitno ni mišljeno da bi. Ne vem pa če ne rabiš kakšne extra opreme, nisem sam ker nisem vedel da se dobi.

Zgodovina sprememb…

mailer ::

Pa je to kakšen varnostni mehanizem, da se plastika zlomi v kolikor zagrabi kar nebi smelo ali je bolj planirana pokvarljivost?
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

fikus_ ::

Da je cenejse je velikokrat narejena plastika "na klik", najmanj kar je potem po razstavljanju, da se vidi poskodba na spoju.
Ce zlomiš obstaja sekundno lepilo, ampak potem ni vec popravila.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

fujtajksel ::

To imajo paličnjaki z izmenljivimi priključki. Pri ta poceni s fiksnim nožem tega problema ni.
Sem videl da so eni nadomestni na aliekspresu 3D printani :)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje v Ljubljani kupiti pripravljene juhe?

Oddelek: Loža
442945 (1867) DejchSLO
»

Kateri blender? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5728129 (10146) ales85
»

Kaj nosite za mal'co s sabo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8310653 (7469) c3p0
»

Kuharija,... oziroma kaj jeste? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13317630 (15334) Unknown_001

Več podobnih tem