» »

Kateri telefon?

Kateri telefon?

Temo vidijo: vsi
««
92 / 92
»
»»

chucki ::

monitor999 je izjavil:

oj.

Kaj vzeti, Galaxy s21 FE ali Galaxy a55 ?


Vedno se vzame S serija pa ceprav je stara 3 generacije.
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

Kurzweil ::

Rabim nov telefon... izkušnje me učijo, da več kot dam za telefon, prej oz. lažje ga spravim v stanje, da sem slabe volje... tako, da ne dam več kot nekih +-300€. Zaradi tega imam tudi sekundarni telefon, da ko gre za kakšno bitko tipa Dan D/Normandija, da mu ni hudega, to je CAT b100 , ki dela že 10 let in baterija še sedaj dela 7-10 dni, seveda nima praktični ničesar, lahko pa z njim podložiš kolesa buldožerja, ga vržaš v vodo ali z njim odpreš pivo.

Rad naredim dobro sliko, baterija je fino, da drži čim dlje, igre pa skoraj ne igram oz. so to razne zadeve za mučenje možganov, tipa Word of Wonders, torej ne rabim "gamerski telefon". Zaradi mene, mi lahko prislušujejo tudi Kitajci, vse resne stvari imam tako na desktopu.

Čim manj navlake v softwarskem smislu, še manj pa kiča... torej najraje bi imel neko čisto preproščino, črno, brez nekih ornamentov in blaznih logotipov...

O telefonih nimam pojma, zato sem še toliko bolj hvaležen za nasvete!

novak-t ::

Kateri telefon za okoli 300eur ima dobro kamero? note 13 pro+ ima 200MP, samo kaj ko so ostale dve kameri 8MP in 2MP, pa sprednja 16MP...

jonystar ::

Moj Huawei P20 se zgleda po 6 letih počasi poslavlja, saj se je v zadnjih 2 mesecih 3x naključno resetiral. Tako, da počasi gledam za novimi telefoni. Gledam iPhone 13, ki je po fizičnih merah zelo podoben trenutnemu(to mi je zelo pomembno pri telefonu), imam pa vprašanje za tiste, ki imate iPhone. Ali ima Apple navigiacija možnost vnosa kordinatov, kot ima to google maps?

To redno uporabljal pri google maps, ko grem v hribe in vnesem v navigacijo kordinate, da me pripelje točno do izhodiščne točke.

Leo II ::

Saj imaš tudi Google maps na iphonu...

jonystar ::

Potem pa sploh ni problema. Hvala ti za info. Sem mislil, da ima Apple samo svojo navigacijo.

pegasus ::

Pixel 8a ali fairphone? Oba bi moral nalimati na en pol kilski power bank ...

bigbada ::

Kje je najcenejši samsung s24 ultra 512gb?
V bigbang ga dobim za 1150€ preko vez.
Je še kje ceneje?

PacificBlue ::

poper ::

Ali je kdo kupil kitajski Oneplus 12? Torej kitajsko verzijo s ColorOS, ki je bila že s strani kitajskega prodajalca flashana na OxygenOS.

Kar sem uspel najti je edina hardwareska razlika da nima esim in v nekaj manjkajočih frekvenčnih pasovih, a naj to ne bi bilo problematično v EU. In garancija seveda odpade.

Posodobitve naj bi delale brez težav in telefon naj ne bi bil zaklenjen na azijsko regijo.

Je nekaj 100EUR cenejši kot evropska verzija. Kakšne izkušnje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: poper ()

Kodrnusa ::

Jaz ga imam ze 2 meseca skoraj. Kupil na gshopper s kodo za 616€. Telefon je trenutno bestbuy za to ceno. Kamera fenomenalna, polnjenje iz 20% na 100% v 15 minutah, ekran odlicen, baterija drzi 8 do 10ur SOTa. Prišel je z Oxygen OS inštaliranim, čeprav je bil tovarniško zapakiran??? Zgleda da že tam nalagajo Oxygen OS.. V glavnem telefon je na nivoju iphona 15 max in samsunga s23 ultra za vec kot polovicno ceno. Nobrainer zame. Narocil sem naknadno original EU polnilec 100w, ceprav v spalnici tale kitajski z prilozenim adapterjem deluje normalno.

tomzzi ::

Eno vprašanje.

Oče ima kmalu 70. Tuhtamo, da bi mu kupili nov telefon.
Je sicer mahnjen na tehnologijo in na Samsunge na splošno. Ima sicer A54 ki je za njega soliden telefon.
Študiramo, da bi mu kupili S24+. Ultra bi mu bil mogoče prevelik. Moti tudi oblika z ostrimi robovi.

A je S24+ dober upgrade ali ne?

Je ljubitelj tudi tablic a ima spet odlično vmesno varianto Tab S9+.

Pomislil sem tudi na Tab S9 Ultra a se bojim, da mu bo prevelika.
Večinoma jo uporablja na pojstli držeč v rokah ali naslonjeno na kakšen povšter.
Dostikrat tudi kaj piše držeč v rokah. Ima pa bolj kratke prste.

V tem primeru bi bila Ultra precej štorasta a ne?
Kakšno mnenje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tomzzi ()

poper ::

Kodrnusa je izjavil:

Jaz ga imam ze 2 meseca skoraj. Kupil na gshopper s kodo za 616€. Telefon je trenutno bestbuy za to ceno. Kamera fenomenalna, polnjenje iz 20% na 100% v 15 minutah, ekran odlicen, baterija drzi 8 do 10ur SOTa. Prišel je z Oxygen OS inštaliranim, čeprav je bil tovarniško zapakiran??? Zgleda da že tam nalagajo Oxygen OS.. V glavnem telefon je na nivoju iphona 15 max in samsunga s23 ultra za vec kot polovicno ceno. Nobrainer zame. Narocil sem naknadno original EU polnilec 100w, ceprav v spalnici tale kitajski z prilozenim adapterjem deluje normalno.


Hvala za odgovor! Lepo je slišati izkušnjo iz prve roke. V kakovost telefona ne dvomim, skrbelo me je le, da sem spregledal kako pomanjkljivost pri teh kitajskih verzijah :)

Še vedno je za tako ceno, tako da ga bom naročil. Konkurenca je, kot si že rekel, v drugem cenovnem razredu.

Kodrnusa ::

poper je izjavil:

Kodrnusa je izjavil:

Jaz ga imam ze 2 meseca skoraj. Kupil na gshopper s kodo za 616EUR. Telefon je trenutno bestbuy za to ceno. Kamera fenomenalna, polnjenje iz 20% na 100% v 15 minutah, ekran odlicen, baterija drzi 8 do 10ur SOTa. Prišel je z Oxygen OS inštaliranim, čeprav je bil tovarniško zapakiran??? Zgleda da že tam nalagajo Oxygen OS.. V glavnem telefon je na nivoju iphona 15 max in samsunga s23 ultra za vec kot polovicno ceno. Nobrainer zame. Narocil sem naknadno original EU polnilec 100w, ceprav v spalnici tale kitajski z prilozenim adapterjem deluje normalno.


Hvala za odgovor! Lepo je slišati izkušnjo iz prve roke. V kakovost telefona ne dvomim, skrbelo me je le, da sem spregledal kako pomanjkljivost pri teh kitajskih verzijah :)

Še vedno je za tako ceno, tako da ga bom naročil. Konkurenca je, kot si že rekel, v drugem cenovnem razredu.


Uporabljam oneplus telefone ze kake 8 let. Zena tudi. Otroci imajo stare moje oneplus telefone 6 in 7. Vse deluje tipi topi kot prvi dan. Baterije so ze malo slabse, ampak za otroke se zmeraj dosti za kako igrico 1x na teden... Oneplus je zame najboljši price/performance telefon na trgu. Kamera je vedno šepala, ampak sedaj je na nivoju flagshipa tako da je telefon perfekt. OS je brez bloata, simpl ga rootas ce zelis (malo so zapletli sedaj z 12ko, ampak so že rešitve), hitrost telefona je visja od samsunga in iphona, baterija, polnjenje svetlobna leta pred iphoni, samsungi.
Uzivaj v njem in porocaj kako si zadovoljen.
P.s. jaz sem pisal na kajkupiti, da so mi kodo dali in tudi uredili, da so mi poslali telefon hitreje. Garancija je 1 leto ce bi bilo kaj narobe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kodrnusa ()

sbawe64 ::

Kateri telefon je sedaj bestbuy v rangu do 200 EUR (in da ni prevelik) ?
2020 is new 1984
Corona World order

tomzzi ::

tomzzi je izjavil:

Eno vprašanje.

Oče ima kmalu 70. Tuhtamo, da bi mu kupili nov telefon.
Je sicer mahnjen na tehnologijo in na Samsunge na splošno. Ima sicer A54 ki je za njega soliden telefon.
Študiramo, da bi mu kupili S24+. Ultra bi mu bil mogoče prevelik. Moti tudi oblika z ostrimi robovi.

A je S24+ dober upgrade ali ne?

Je ljubitelj tudi tablic a ima spet odlično vmesno varianto Tab S9+.

Pomislil sem tudi na Tab S9 Ultra a se bojim, da mu bo prevelika.
Večinoma jo uporablja na pojstli držeč v rokah ali naslonjeno na kakšen povšter.
Dostikrat tudi kaj piše držeč v rokah. Ima pa bolj kratke prste.

V tem primeru bi bila Ultra precej štorasta a ne?
Kakšno mnenje?


???

ZveeZ ::

sbawe64 je izjavil:

Kateri telefon je sedaj bestbuy v rangu do 200 EUR (in da ni prevelik) ?

Motorola edge 30. Bi rekel, da nima konkurence pod 200€.

sbawe64 ::

Motorola edge 30
https://www.gsmarena.com/motorola_edge_...

wtf ?
huge system storage issue. 96 GB of 128 GB taken away by system storage. very disappointing

i bought MOTOROLA Edge 30 in Feb 2023. The system storage has taken away 86 GB of 128 GB space, is the team Motorola working on it. Soon, i may not be able to use the phone at all.

Even after the last update, I still have the problem that my system memory is filling up, now it's up to 80gb.
2020 is new 1984
Corona World order

LeQuack ::

Kdo bi si mislil da bo iPhone ratal budget king in imel boljši price/performance kot Samsung in ostali polovični izdelki.
Quack !

PrihajaNodi ::

Moj iphone 8+ dela z novo baterijo kot nov ib zdrzi 3 dni konkretne uporabe. Nov mi pa v skatli stoji ker ta ne crkne
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

ZveeZ ::

sbawe64 je izjavil:

Motorola edge 30
https://www.gsmarena.com/motorola_edge_...

wtf ?
huge system storage issue. 96 GB of 128 GB taken away by system storage. very disappointing

i bought MOTOROLA Edge 30 in Feb 2023. The system storage has taken away 86 GB of 128 GB space, is the team Motorola working on it. Soon, i may not be able to use the phone at all.

Even after the last update, I still have the problem that my system memory is filling up, now it's up to 80gb.

Za vsak aparat bos nasel nekoga s kaksnim bugom.

Twixz ::

A Xiaomi 14 Ultra je vredn svojega denarja?

kanarin ::

Ne, ni. Noben telefon za 1k€+ objektivno gledano ni vreden svojega denarja. Gre za čisto subjektivna odločitev. Če si ga zelo želiš potem je zate ziher vredno. Poznam dosti ljudi , ki jim tudi 300€ ni vredno dat za nov telefon in jih povsem razumem ker jim tudi tak za 200€ povsem solidno služi.
««
92 / 92
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

xiaomi telefoni in ostale naprave (strani: 1 2 3 4372 373 374 375 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
187023235611 (902) DePalmo
»

Nov telefon za cca 200€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10021897 (2866) kanarin
»

Nov telefon (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6810519 (8266) matobeli
»

best bang for buck telefon ta trenutek (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
317100001 (57880) vonmimek
»

Ne vem kateri telefon:) (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6316075 (14299) boris82

Več podobnih tem